• 07 Mayıs 2024, 23:18
Zemin Kaplama

Zemin Kaplama
Kaliteli ve modern görünümlü bir yapı ortaya çıkarmak için zemin kaplama malzemesinin kalitesi önem taşıyor. Eski yıllarda yapıların zeminlerinin tamamı taş şeklinde olurken günümüzde ise özel malzemeden tasarlanmış yer zeminleri imal ediliyor.


Bu malzemeler arasında en modern ve şık stili ise epoksi malzemesi oluşturuyor. Parlaklığı ve gösterişli tarzı ile her yapıya özel bir klaslık ekleyen epoksi zeminler, mekanlara da zengin bir görünüm kazandırır. Bu malzemenin özel imalata sahip olan bir reçine olması yer zeminlerinin kaygan olmasına da engel olur.


Üretim ve montajını yapmış olduğumuz epoksi malzemeleri Ankara epoksi zemin kaplama hizmeti almak isteyen herkes için sunmaktayız. Yer zeminlerinde profesyonel bir tasarım arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Epoksi Zemin Kaplama Nedir?
Epoksi zemin kaplama yaptırmak isteyen çoğu kişi epoksi nedir sorularını soruyor. Epoksi için yapılması en doğru olan tanımı reçine ve sertleştiriciden oluşan temiz ve yıllarca sorunsuz kullanılacak bir karışım demek oluşturuyor.


Epoksi zeminler sıvı halden katı hale geçen bir eriyik olarak da tanımlanabiliyor. Epoksi malzeme ile hem iç hem de dış zemin kaplama çalışmaları yapılıyor. Eriyik malzeme olan epoksi, zemine düzenli bir şekilde dökülüyor ve donması bekleniyor.


Her mekana yakışma özelliğine sahip olan epoksi zemin kaplama çalışmaları firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Bu alanda hizmet arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.


Epoksi Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılır?
Yer zemini kaplamalarının sağlam olması demek yıllarca sorunsuz kullanılması anlamına geliyor.
Bu kaplama çalışmaları;
Fabrika
Üretim atölyeleri,
Otoparklar,
Hastaneler,
Hangarlar,
Laboratuvar zeminleri,
Otomotiv showroomları,
Sergi salonları,
Depolar,
Kafeterya ve daha birçok yapıda bu kaplamalar kullanılırken epoksi banyo zemin kaplama çalışmaları da beğenilen kaplama seçeneklerini oluşturuyor.
Firmamızda en kaliteli zemin kaplama çalışmaları yapılıyor.


Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?
Epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyor ve epoksi nasıl yapılır sorusunu soruyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Mükemmel dayanıklı ve estetik bakımdan şık olan yer zeminleri kullanarak mekanlarınızı daha modern hale getirmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yer zeminlerindeki monoton içerikleri ortadan kaldırarak çok daha sıra dışı yer zemini tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0552 239 6077

BİZ SİZİ ARAYALIM