• 07 Mayıs 2024, 23:24
Self Levelling

Self Levelling
En göz alıcı epoksi çeşidi olan self levelling zeminlerde pürüzsüz ve parlak bir görüntüyü ortaya çıkarır. Fiyat olarak diğer epoksi çeşitlerinden biraz daha pahalı olsa da malzeme ve görüntü kalitesiyle dikkat çeker.


Self levelling epoksi içerisinde solvent barındırmaz. Bu yüzden bir yanıcı özelliğine sahip değildir. Yüzeyi parlak ve kaymaz bir zemin boyasıdır. Zemine hızla yayılır. Diğer epoksi çeşitleri gibi çok sayıda özelliğe sahiptir. Sahip olduğu izolasyon özelliği ile beraber toz tutmaz ve antibakteriyel özelliğe de sahiptir.


Hızlı bir şekilde temizlenir. Darbelere dayanıklıdır ve pürüzsüz bir görünümü de vardır. Çok sayıda sektörde self levelling kullanılır. Bizler de Ankara epoksi olarak pek çok sektöre bu hizmeti en iyi şekilde sağlamaya gayret ediyoruz.


Epoksi Nedir?
Çok fazla sektörde yapılan epoksi, sıvıdan katıya dönüşen kürlenip bir haftada iyi bir sertliğe ulaşan bir maddedir. Ayrıca epoksi nedir diye detaylı olarak bilgi sahibi olmak istediğimizde reçine ve sertleştirici karışımından elde edildiğini de görebilirsiniz.


Epoksi öncesinde bir jeldir. Sonrasında jöle kıvamına gelir. Sonrasında da doldurulup sert bir kıvam elde edilir. Epoksi dondurulduktan sonra farklı alanlar haricinde kuvvetli bir yapıştırıcı olarak da kullanılır. En çok inşaat sektöründe malzemelerin yapıştırılması için epoksi kullanılıyor.


Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri
Epoksi zemin kaplama özelliklerinin içinde oldukça önemli olan bütün agresif kimyasallara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olması gelir. Üstelik kolay bir şekilde de temizlenir. İçeriğinde antibakteriyel bulundurur ve oldukça hijyeniktir.


Epoksi çok sayıda renk çeşidine sahiptir. Epoksi zeminde aşınma sorunu ortaya çıkarmaz. Epoksi zemin kaplama asite, alkaliye ve suya karşı son derece dayanıklıdır. Denizcilik, uzay ve havacılık gibi sektörlerde de kullanılır.


Epoksi Ne İşe Yarar?
Kaplama malzemesi olarak da kullanılan epoksi cam yüzeyleri korumada, dekoratif görünmesinde, özel kaplama tabakası oluşturmada kullanılır. Epoksi kaplama dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Çizilmeye, darbeye ve kimyasallara, aşınmaya karşı koruma sağlar. Parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir.


Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama Uygulaması
Self levelling kaplama son zamanlarda çok sayıda iş yerinde oldukça fazla tercih edilen zemin uygulamasıdır. Bu epoksi cilası zemine uygulandıktan kısa bir süre sonra yürümeye uygun hale gelir.


Ancak tam olarak mekanik ve kimyasal dayanıklılık için bir hafta boyunca ağır yüke maruz bırakmamak gerekiyor. Oldukça kolay bir şekilde temizlenen epoksi cilalama yüzeyi hem parlak hem de temiz gösterir.


Yüzeylerinizde parlak ve temiz bir görünüm elde etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sahip olduğumuz deneyimler ile en kaliteli epoksi zemin kaplama hizmetini veririz. Uzun yıllar boyunca çok sayıda sektöre epoksi zemin kaplama hizmetini vermiş bulunuyoruz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0552 239 6077

BİZ SİZİ ARAYALIM